Spřátelíš prosím?tadýýýý

Září 2012


Stewart a Pattinson: Upíři jsou opět spolu!

16. září 2012 v 15:59 | Miška |  Kristen Stewart
Kristen a Robert jsou zase spolu. Potvrzuje to i zdroj blízký herečce

Herec Robert Pattinson (26) a herečka Kristen Stewart (22) jsou opět spolu. Herecký upír Edward překonal těžké období, kdy mu Kristen zahýbala s režisérem Rupertem Sandersem (41) a vzal svou drahou upírku na milost.
Kristen s Pattinsonem společně absolvovali hodinový telefonický rozhovor a poté si dali rande. Jejich něžné držení za ruku a zamilované pohledy naznačovaly, že se dvojice dá znovu dohromady.
O tom, že je pár opět spolu, se mluvilo i na Torontském festivalu, kde byla Kristen na propagaci svého nového filmu s názvem Na cestě. "Opět jsou spolu, ale nechtějí to ještě veřejně potvrzovat s ohledem na fanoušky a jejich kariéry," řekl zdroj blízky herečce.
Pattinson dosud o celé kauze mlčel, ale z jeho tváře šlo lehce vyčíst, jak ho nevěra jeho milované přítelkyně zklamala. Kristen si ho ale snažila získat zpět, a jak to vypadá, podařilo se jí to. Informace o obnovení vztahu naznačuje i vyjádření Kristen. "Jsme v pohodě a budeme v pohodě."

Nevěrná Kristen Stewart se zase vybarvuje: Ve filmu si střihla švédskou trojku

4. září 2012 v 18:42 | Miška |  Kristen Stewart
Kristen Stewart se Samem Rileym a Garrettem Hedlundem.

Herečka Kristen Stewart (22) nezažívá vůbec příjemné období. V době, kdy se těšila z výborně rozjeté kariéry a spokojená byla i v osobním životě, se jí vše rozsypalo jako domeček z karet. Jeden jediný milostný románek způsobil rozpad vztahu s Robertem Pattinsonem (26) a dokonce i radikální úbytek pracovních nabídek. Ještě před aférou s režisérem Rupertem Sandersem Kristen natočila snímek On the Road, kde si zkusila před kamerou i postelovou scénu se dvěma mladými muži…
Film od režiséra Waltera Sallese je adaptací známého románu spisovatele Jacka Kerouaca Na cestě. Hlavními hrdiny jsou dva mladíci, kteří chtějí jít proti proudu a vydávají se na nespoutanou cestu po Spojených státech a herečka z Twilight ságy se k jejich dobrodružství přidá.
S odstupem času a s ohledem na její soukromí se její užívání si 'trojky' se Samem Rileym a Garrettem Hedlundem jeví zase úplně jinak, než jen jako peprná scéna ve filmu. Kristen totiž ve snímku představuje šestnáctiletou snoubenku jednoho z mladíků, který se o ni podělí s kamarádem.

Zhrzený krasavec Robert Pattinson zvažuje návrat do Velké Británie

4. září 2012 v 18:41 | Miška |  Twilight saga:Breaking Dawn part 2
Robert Pattinson

Oblíbený herec Robert Pattinson (26) v poslední době nezažívá příliš příjemné období. Poté, co ho podvedla jeho herecká kolegyně a bývalá přítelkyně Kristen Stewart (22), se rozhodl prodat hnízdo lásky, ve kterém společně žili. A teď si dokonce pohrává s myšlenkou, že by se přestěhoval zpět do rodné Anglie.
"Robert už dlouho přemýšlí o návratu do Londýna. Prodává dům v Los Angeles. Nejenom kvůli špatným vzpomínkám, ale také proto, že se pokouší o nový začátek. Nikdy se do Los Angeles nezamiloval a vždy mu chyběl domov. Když Kristen natáčela v Londýně film Sněhurka a lovec, pořád si hledal výmluvy, aby ji mohl jet navštívit. I přesto, že si v Americe našel kamarády, chybí mu ti, se kterými vyrůstal. Rodina na něj netlačí, aby se vrátil, ale všichni mu chybí," řekl zdroj blízký herci.
Roberta Pattinsona jste kromě známé Twilight ságy mohli vidět například ve filmu Harry Potter a Ohnivý pohár nebo v dramatu Nezapomeň na mě.

Další rána pro Kristen Stewart: její rodiče se budou rozvádět

1. září 2012 v 18:39 | Miška |  Kristen Stewart
Hvězdu Twilightu stíhá poslední dobou jedna katastrofa za druhou. Její vztah s Robertem Pattinsonem se rozpadl, přišla o roli v pokračování filmu Sněhurka a lovec a teď se dozvěděla, že se její matka chce rozvádět.

Sedmadvacetileté manželství Johna a Jules Stewartových je odloučené už od roku 2010, až nyní však Kristinina matka podala žádost o rozvod. Jako důvod rozpadu sňatku uvedla "nepřekonatelné rozdíly".

Matka i otec Stewartovi pracují ve filmovém průmyslu. Jules je scénáristka a režisérka a John je televizní producent. Kromě Kristen spolu mají ještě staršího syna Camerona a mladšího adoptovaného Taylora.