Spřátelíš prosím?tadýýýý

Srpen 2012

Dost bylo vzpomínek! Robert Pattinson prodává hnízdo lásky, které sdílel s Kristen Stewart

31. srpna 2012 v 17:39 | Miška |  Kristen Stewart
Robert Pattinson prodává tuto krásnou nemovitost.

Oblíbený herec Robert Pattinson (26) nemůže zapomenout na nevěru herečky Kristen Stewart (22), která ho podvedla s režisérem Rupertem Sandersem. Rozhodl se proto zbavit se všeho, co mu vztah s hereckou kolegyní připomínalo. Mezi věci patří i nemovitost v Los Feliz, která sloužila jako společné hnízdečko lásky slavného páru.
"Robert tvrdí, že je tam příliš mnoho vzpomínek. Necítí k ní (Kristen) nenávist, není to žádný blázen. Jen prostě nechápe, proč to udělala. Miluje ji a pořád na ni myslí," svěřil Pattinsonův kamarád americkému bulvárnímu týdeníku Us Weekly.
Když se Pattinson dozvěděl o tom, že ho Kristen podvedla, dva týdny se skrýval před veřejností na luxusním ranči v Ojai, který patří jeho kamarádce, herečce Reese Whiterspoon.
Naštěstí se zdá, že se herec přes všechna zklamání přenesl a s Kristen by se měl dokonce zanedlouho sejít.


Nový pár na obzoru? Robert Pattinson a Katy Perry si spolu vyšli na rande

28. srpna 2012 v 9:52 | Miška |  Kristen Stewart
Katy Perry a Robert Pattinson. Že by nový pár?

Zpěvačka Katy Perry (27) dostala kopačky od hudebníka Johna Mayera. Obrátila se tak na kamaráda Roberta Pattinsona (26), aby u něj našla povzbuzení. Britský herec ji chápe, neboť sám prožil velké zklamání v lásce, když ho přítelkyně Kristen Stewart podvedla. Mezi Robertem a Katy to na schůzce v restauraci však rozhodně jiskřilo víc než přátelsky.
Společně vyrazili do restaurace Soho House v Los Angeles a údajně se nechovali jen jako kamarádi.
"Ona měla upnutý lesklý top a Robert se jí pořád díval na prsa. Snažil se tomu vyhýbat, když s ní mluvil, ale často mu tam oči opět sklouzly. Posadili ji naproti Robertovi, ale brzy si sedla vedle něj. Ona rozehrála svůj šarm, pohazovala vlasy dozadu, smála se jeho vtipům, dotýkala se jeho ruky a točila si s vlasy," cituje britský The Sun zdroj ze Soho House.


Rozchodová dieta upírky Kristen: Cigarety, chipsy a Redbull! Dopadne jako Demi Moore?

20. srpna 2012 v 13:33 | Miška |  Kristen Stewart
Kristen o sebe poslední dny moc nepečuje.

Herečka Kristen Stewart proslulá hlavní rolí v upíří sáze Twilight bere rozchod se svým partnerem Robertem Pattinsonem (26) opravdu vážně. I když server RadarOnline před několika dny informoval, že Kristen Stewart žije prakticky jen na zmrzlině a celý den probrečí, realita je nejspíš mnohem horší.
"Kristen je s nervy v koncích a žije na cigaretách, Redbullu bez cukru a sem tam si dá balíček chipsů. Schovává se v domě kamaráda, je bledá a zničená," rozpovídal se zdroj z blízkého okolí. "Kdykoliv ji chtějí donutit něco sníst, vymluví se, že už jedla, i když to není pravda. Anebo tvrdí, že je jí zle," dodal.

Velmi podobnou dietu si naordinovala například i americká herečka Demi Moore (49) poté, co zjistila, že ji její manžel Ashton Kutcher (34) byl nevěrný. Herečku držel při životě jen Redbull, kvůli čemuž znatelně zhubla a nakonec skončila i v léčebně. Čeká snad stejný osud i mladou Kristen?
Upírka Stewart se odstěhovala z domu v Los Angeles, který sdílela s ex-přítelem a hereckým kolegou Robertem Pattisonem poté, co přiznala milostný románek s ženatým režisérem Rupertem Sandersem (41).

Poslední díl Twilight: Film skončí jinak než kniha!

17. srpna 2012 v 11:52 | Miška |  Twilight saga:Breaking Dawn part 2
Twilight sága: Rozbřesk - 2. část

Film skončí jinak, než jak to vymyslela autorka knižní předlohy Stephenie Meyer. Potvrdil to představitel jedné z hlavních postav Robert Pattinson.
Fanoušci Twilight ságy, kteří si nechtějí zkazit překvapení, raději dál nečtěte, a počkejte si až na listopad, kdy se závěrečný díl ságy Twilight dostane do kin. Závěr posledního filmu ságy Twilight se totiž bude lišit od toho v knize spisovatelky Stephenie Meyer!
"Když jsem poprvé četl scénář a dostal jsem se k té pasáži, řekl jsem si, 'Co?' a vrátil jsem se v čtení o stranu dozadu," potvrdil v rozhovoru pro Entertainment Weekly představitel jedné z hlavních postav, Robert Pattinson.
Fanoušky upírské ságy, kteří četli knihu, prý čeká několik překvapení, a dokonce mohou být některými změnami šokováni.
Podle Pattinsona, který hraje ve filmové sérii upíra Edwarda Cullena, by však měli být všichni spokojeni, protože se každému dostane spravedlnosti. Pro změnu závěru se rozhodla sama spisovatelka spolu se scénáristkou Melissou Rosenberg.
Romány ságy Twilight, podle kterých vznikaly filmy, byly čtyři, zatímco filmových zpracování bude dohromady pět. Tvůrci snímků se totiž rozhodli poslední knihu rozdělit do dvou filmů.
V tom prvním bojovala Bella ještě jako člověk o život, dokud nosila pod srdcem lidsko-upírské dítě, jehož otcem je její životní láska - Edward. Druhý film bude mapovat první měsíce Belly jako novorozené upírky a přípravy její nové rodiny na boj s upírským klanem Volturiových, aby zachránili její dceru Renesmee.

Kristen Stewartová už nebude hrát Sněhurku

17. srpna 2012 v 11:48 | Miška |  Kristen Stewart
Kristen Stewartová po boku Roberta Pattinsona

Americká herečka Kristen Stewartová nebude v pokračování snímku Sněhurka a lovec (2012), v němž hrála hlavní roli.
Podle informace magazínu The Hollywood Reporter se filmová studia Universal rozhodla místo Sněhurce více věnovat lovci, kterého ztvárnil Chris Hemsworth.
Důvodem rozhodnutí je prý skandál, který se nedávno rozhořel kolem Stewartové a režiséra filmu Ruperta Sanderse. Ti mileneckým vztahem údajně ublížili svým partnerům a šokovali svět šoubyznysu. Brit Sanders nicméně bude nový film opět dirigovat z režisérské stoličky.

Robert Pattinson po nevěře Kristen poprvé promluvil na veřejnosti!

15. srpna 2012 v 19:24 | Miška |  Kristen Stewart
Robert Pattinson - 2

Herec a idol dívek Robert Pattinson (26) se na veřejnosti ukázal poprvé od vypuknutí aféry kolem nevěry jeho partnerky Kristen Stewart (22). V New Yorku natáčel pořad The Daily Show, kde vystoupil jako host.
Moderátor, který pokládal Pattinsonovi otázky nejprve nabídl herci zmrzlinu. Toho Robert využil, a když se hovor začal stáčet okolo nevěry Kristen Stewart, soustředil se pouze na roztékající pokrm.

Na první otázku, jak se v posledních týdnech měl, odpověděl: "Myslel jsem si, že to máte připravené. Měl jsem říct vtip! Teď je to nanic!" žertoval Pattinson. Moderátor si nedal říct a pokračoval: "Bojím se o tebe, jsi v pořádku?" Pattinson se však dále soustředil na zmrzlinu a ironicky odpověděl, že vlastně neví, jak se k tomu má postavit.
Poté se moderátor pokoušel ještě pár narážkami vrátit k aféře, Robert už odmítal reagovat. "Když si mladý a prožiješ rozchod, zdá se, že je konec světa. Poprvé vidím veřejnost, takhle reagovat, je to šílené!" dodal moderátor. "To je." uzavřel rozhovor herec.
Celou aféru odstartovaly fotografie, na kterých se herečka Kirsten Stewart (22) objímá a líbá s ženatým režisérem Rupertem Sandersem (41). Pattinson se od ní odstěhoval a nyní s ní údajně nekomunikuje. V říjnu spolu mají propagovat poslední část ságy Twilight.Úlet s upírkou bude stát režiséra manželství! Rozvod se blíží

14. srpna 2012 v 9:17 | Miška |  Kristen Stewart
Rupert Sanders nejspíš ztratí manželku i dětmi. Stěhují se zpět do Británie

Po aférce s upírkou Kristen Stewart (22) byl režisér Rupert Sander spatřen, jak stále nosí snubní prstýnek. Doufal, že spolu s manželkou krizi překonají a opět budou šťastná rodinka. To se ale spletl. Liberty Ross (33) chce podat žádost o rozvod!
Není tomu tak dlouho, co se režisér nechal slyšet, že je celou věcí s Kristen zdrcen, a doufal, že mu manželka odpustí. Ta má ale na celou událost jiný názor a s manželem se chce nechat rozvést. Podle magazínu The People ji v USA nic nedrží a hodlá se co nejdříve přestěhovat zpět do Británie. Z Ameriky, kam se Liberty odstěhovala pouze kvůli Rupertově kariéře, chce odvést i svoje děti, Skylu (7) a Tennysona (5).
"Nemá tu v Americe na nic žádné silné vazby a tak ji tu nic nedrží," řekl zdroj The People. "Zcela jasně řekla, že chce zpět do Británie i s dětmi. Dětem nechce upřít možnost vídat svého otce pravidelně, ale cítí, že už nemá žádný důvod v USA zůstat. Rodinu a své blízké přátelé má v Británii a ví, že děti už jsou dost velké na to, aby mohly začít školu v novém prostředí, aniž by je to nějak zásadně poznamenalo." dodal.
Bývalá modelka byla minulý týden spatřena bez snubního prstenu a nejspíš si v nejbližších dnech sjedná schůzku s právníkem. Podvedená manželka řekla, že chce od všeho pauzu a údajně chce rozvod řešit v zájmu dětí, rychle a v klidu.

Robert Pattison šokoval: "S Kristen jsme se oficiálně vzali!"

13. srpna 2012 v 13:05 | Miška |  Kristen Stewart
Kirsten Stewart, Robert Pattinson

To snad ne! Po obrovském haló ohledně nevěry Kristen Stewart (22) se Hollywood zase nestačí divit. Její přítel Robert Pattinson (26), který má teď zlomené srdce, přiznal, že měli oficiální svatbu!
Tenhle pár je samé překvapení. S blížící se premiérou posledního dílu upírské ságy Twilight to vypadá, že dělají psí kusy, aby na sebe připoutali co nejvíc pozornosti.
Nejprve se provalil románek Stewart s režisérem Rupertem Sandersem (41), pak Pattison dělal scény a stěhoval se z místa na místo, jen aby nemusel být pod jednou střechou s nevěrnou přítelkyní. Teď Robert šokoval prohlášením, že se s Kristen vzali.
"S Kristen jsme se vzali. Technicky," vyrazil všem dech. "Při natáčení svatební scény, kdy si Bella bere Edwarda, nás s Kristen oddával skutečný farář. Žádný herec. A dodržel všechny tradice. Takže jsme s Kristen prožili skutečný obřad," vysvětlil v jednom rozhovoru. Zákonem to ale potvrzené nemají, takže jsou stále svobodní.

Nevydržel to! Opilý Robert Pattinson zavolal nevěrné Kristen Stewart

12. srpna 2012 v 19:09 | Miška |  Kristen Stewart
Kirsten Stewart, Robert Pattinson

Britský herec prolomil mlčení a po týdnech se popovídal se svou přítelkyní.
Britský herec Robert Pattinson se po provalení nevěry své přítelkyně Kristen Stewart, která měla románek s režisérem snímku Sněhurka a lovec Rupertem Sandersem, okamžitě odstěhoval z jejich domu. Týdny neodpověděl na telefonáty a sms zprávy od své přítelkyně. Znechucený a se zlomeným srdcem se uchýlil na ranč své dobré kamarádky Reese Witherspoon, se kterou se sblížili během natáčení filmu Voda pro slony.
Podle magazínu InTouch to ale nevydržel a Kristen zavolal. Jak tvrdí jeho blízký přítel, bylo to pod vlivem alkoholu. "Dohromady si však neměli co říct. Tedy alespoň Robert ne," prozradil zdroj. Jeho blízcí přátelé mu dokonce radí, aby Kristen neodpouštěl a nechal ji být.
Kristen své nevěry lituje a svého přítele chce zpět. Údajně celé dny jen pláče a ani se nemyje, tak je zoufalá. Románek s režisérem bude mít podle odborníků i jiné následky! Filmová Bella si to u fanoušků pěkně pokazila a mnozí prý budou bojkotovat její filmy, což bude mít neblahý vliv na její kariéru. V ohrožení je i očekávané finále Twilight ságy, nazvané Rozbřesk - 2. část, které do našich kin vstoupí 15. listopadu 2012.
Obavy z toho, jak by milostná aférka ústřední dvojice mohla zamávat se zájmem či nezájmem náctiletých fanoušků, má i režisér posledních dvou dílů ságy, Bill Condon. Podle filmaře by měli fanoušci upírské filmové série vyjádřit respekt vůči nevěrné Kristen Stewart a podvedenému Robertu Pattinsonovi.
"Faktem zůstává, že tito herci hrají postavy, a není na škodu, to lidem připomínat," uvedl 56-letý Condon. "Oba dali do filmů Twilight svou duši i srdce, a to nejen během natáčení. Navzdory všemu vždy projevovali respekt fanouškům, kteří z těchto filmů udělali takový hit. Nyní je čas, aby se jim nějaká část z tohoto respektu vrátila," dodal.

To budete koukat! Tahle potetovaná a macatá drsoňka je matkou drobounké Kristen Stewart

12. srpna 2012 v 18:26 | Miška |  Kristen Stewart
Jules Stewart je maminkou herečky Kristen Stewart.

O mladé americké herečce Kristen Stewart (22), která se kromě svých rolí ve filmech v poslední době nechvalně proslavila tím, že podvedla svého přítele, herce Roberta Pattinsona (26) s režisérem Rupertem Sandersem (41), v poslední době čte celý svět. A protože je teď hlavním trhákem zahraničních bulvárů, paparazzi se zaměřili také na její rodinu. Nedávno zvěčnili její matku Jules, která je režisérkou.
Stejně jako Kristen, i její matka je velmi neobyčejný typ ženy. Když byla spatřena v ulicích Los Angeles, jak míří na schůzku, málokdo by v ní poznal maminku slavné hvězdy. Místo ležérního outfitu zvolila oblečení, díky kterému by se mohla zařadit mezi členy pouliční bandy. Přijela na kole, a díky tílku bez rukávů vynikla její potetovaná ruka.
Jules, která svým vzezřením budí respekt, vychovala kromě Kristen i syny Camerona, Dana a Taylora.
Jules Stewart s dcerou Kristen.

„Nemám ráda falešné lidi,“ řekla Kristen Stewart v rozhovoru krátce předtím, než se provalily její zálety

12. srpna 2012 v 18:24 | Miška |  Kristen Stewart
Kristen Stewart

Herečka Kristen Stewart (22) si nevidí do pusy. V polovině července, tedy jen pár dní předtím, než vyšlo najevo její podvádění Roberta Pattinsona (26) s režisérem Rupertem Sandersem (41), totiž v interview pro Entertainment Weekly tvrdila, jak nemá ráda falešné lidi a že je v tom plno hollywoodských herců velmi dobrých.
Stewart vysvětlovala, jak preferuje zůstat sama sebou, aniž by tušila, že až rozhovor vyjde, budou její slova znít jako ta nejfalešnější klišé. Lidé jí prý říkali, aby na červeném koberci hrála "požadovanou roli", ale to ona jednoduše nechce.
"Nemám ráda, když lidé stojí v místnosti a když někdo odejde, začnou o něm říkat, jak je falešný. Lidé mi radili, že by bylo jednodušší, kdybych na červeném koberci a na lidi od štábu hrála určitou roli. Ale víte co? Radši budu sama sebou," řekla mimo jiné Stewart.

Kristen Stewart nedorazí na premiéru svého posledního filmu, příliš se stydí

11. srpna 2012 v 18:36 | Miška |  Kristen Stewart
Kristen Stewart

Krátká milostná aférka s režisérem Rupertem Sandersem (41) obrátila herečce Kristen Stewart (22) život naruby. Nejen, že přišla o svého partnera Roberta Pattinsona (26), který s Kristen plánoval společnou budoucnost a chtěl ji dokonce v brzké době požádat o ruku, ale nyní se začínají také vyplňovat prognózy filmařů, že se tato záležitost odrazí i na její herecké kariéře. Kristen totiž kvůli hanbě a negativním reakcím okolí na svou osobu způsobeným zálety nejspíš nedorazí na premiéru svého nového filmu On The Road příští čtvrtek v Londýně.
Kristen se údajně obává, jak na ni bude veřejnost reagovat poté, co podvedla idol tisíců dívek a dam ze ságy Twilight Pattinsona. To však zdaleka není všechno. Podle serveru Gossip Cop může Kristen navíc přijít o roli v nejnovějším filmu Cali, kde si měla zahrát hlavní postavu.
Podle posledních informací se k natáčení neplánovaně připojila herečka Amber Heart (26), která by možná mohla Kristen nahradit. Zajímavé je, že i o Amber se v poslední době hovořilo v podobných souvislostech. Právě tato kráska totiž údajně stála za rozdělením dlouholetého manželství Johnnyho Deppa (49) a Vanessy Paradis (39).Stephenie Meyer životopis

6. srpna 2012 v 20:42 | Miška |  Stephenie Meyer

Stephenie Meyer
Stephenie Meyerová se narodila v USA 23. prosince 1973. Vyrůstala v Phoenixu v Arizoně (který také užila ve svých knihách) se svými pěti sourozenci a nadále v Phoenixu žije.

Vystudovala Brigham Young University, je šťastně vdaná a má tři syny (Gabo, Seth a Eli). Sama psala během normálního života matky třech ani ne desetiletých kluků, a přesto (nebo proto) jsou její knihy skvělé. K první knize Stmívání získala inspiraci ze snu. Píše při poslechu hudby, nejvíce jí inspiruje skupina Muse.

Stmívání (Twilight) - její první román - vyšlo v roce 2005 a ještě téhož roku byla Stephenie označena za nejslibnější autorku roku. Momentálně Stephenie dokončuje úpravu textu druhého dílu, nazvaného.Příběh vypráví o obyčejné dívce jménem Isabella Swan, která se přestěhuje z Phoneixu do klidného a deštivého Forks, kde se seznámí s podivným chlapcem-Edwardem Cullenem. Později se dovídá děsivou skutečnost-Edward je totiž upír. I přes nebezpečí které jí hrozí, se ale Edwarda nehodlá vzdát.

Nový Měsíc (New Moon) - vyšel v ČR v roce 2006. Je dalším pokračování Bellina příběhu. Tentokrát Stephenie Bellu a Edwarda vystaví zkoušce, odloučí je od sebe. Bella i Edward to těžce nesou, a když se Edward od své sestry Alice dozví(ve skutečnosti se to dozví od Rose - další Edwardovy sestry) , že Bella se pravděpodobně zabila skokem z útesu, rozhodne se odjet do Itálie a požádat Volturiovi (nejmocnější upírská rodina) o smrt. Nakonec ho Bella s Alicí zachrání. Příběh tedy opět končí šťastně.

Zatmění (Eclipse) - původně to měl být poslední díl trilogie. Byl ale tak úspěšný, že Steph napsala ještě další pokračování. Vyšel v roce 2007 a je snad ještě napínavější, než předchozí dva. Nyní se Bella musí rozhodovat mezi láskou k upírovi Edwardovi nebo k vlkodlakovi Jacobovi. Mezitím jí o život usiluje upírka Victorie z prvního dílu z celou armádou novorozených upírů. Bellu zachraňuje Edward s rodinou i Jacob se svou vlkodlačí smečkou. Příběh opět končí bez ztrát na životech, ale Bella se i na dále musí rozhodovat mezi upírem a vlkodlakem.

Rozbřesk - v srpnu roku 2008 byl dokončen čtvrtý díl a 25.3.2009 vyšel i v ČR. Je rozdělen na tři části: První - Isabella se vdala za Edwarda a po svatební cestě zjišťuje, že je nejspíš těhotná... s upírem. Druhá - tentokrát příběh vypráví vlkodlak Jacob Black, který musí přihlížet jak těhotnou Bellu její dítě zabíjí. Třetí - opět z pohledu Belly, která zůstala na živu a musí ochránit svou dceru před hrozícím nebezpečím.

Půlnoční slunce (Midnight sun) - Stephenie napsala ještě poslední díl k Twilight serii, ale ještě před dokončením se její dílo objevilo na internetu. Meyerová tedy odložila psaní na neurčito, protože jí velice mrzelo, jak bylo její dílo zneužito. MS by ale měl být stejný příběh jako první díl Stmívání, ale z pohledu upíra Edwarda Cullena.

Dílo Stephenie Meyerové
- Stmívání
- Nový měsíc
- Zatmění
- Breaking Dawn (pravděpodobně Svítání, v ČR podle posl. infa 14.2.2008) - oficiální název : Rozbřesk
- The Host (v ČR: Hostitel)
- Prom Nights from Hell (spolu s Meg Cabot, Kim Harrison, Michele Jaffe, Lauren Myracle)
- Krátký druhý život Bree Tannerové (novela k románu Zatmění)

Kristen Stewart se trápí. Pláče a nemyje se

6. srpna 2012 v 20:36 | Miška |  Kristen Stewart

Americká herečka Kristen Stewart (22) je na dně. Britský internetový server Daily Mail informoval o tom, že Kristen neustále pláče a dokonce se pár dní nemyla.

Kristen Stewart a Robert Pattinson byli téměř dokonalý pár. To ale jen do doby, než se provalila nevěra mladé Američanky a ženatého režiséra Rupperta Sanderse (41). S ním Kristen spolupracovala na svém posledním filmu Sněhurka a lovec.

Po zveřejnění jejich aférky se herec odstěhoval ze společného domu v Los Angeles a pendluje mezi svými přáteli. Naposledy zahraniční média informovala o tom, že se Robert zdržoval u zpěvačky Kate Perry nebo herečky Reese Whiterspoon. Kristen nyní bydlí v domě svého přítele, producenta Giovanni Agnelliho.

Ani jeden z partnerů prozatím neoznámil veřejně rozchod. Oba se na veřejnosti příliš neobjevují. Nicméně je jasné, že se na podzim jisto jistě potkají na premiéře posledního dílů upíří ságy The Twilight.

Emma Watson není žádná Hermiona: Chce utéct z univerzity!

5. srpna 2012 v 16:50 | Miška |  Emma Watson
Emma Watson je celebrita. Do školy se jí ale moc nechce.

Kariéra dělá divy. Své o tom ví herečka Emma Watson (22), která proslula rolí ambiciózní studentky Hermiony ve filmové sérii Harry Potter. Jenže herečka má do své tehdejší postavy nyní daleko. Škole se raději obloukem vyhýbá!

Emma už se ve filmovém světě zaběhla. Ostatně i přes svůj mladistvý věk shromáždila majetek za deset milionů liber, v přepočtu si tedy přišla asi na 300 milionů korun. A tak není divu, že zpět do školy se jí zrovna moc nechce.
Podle posledních informací herečka odložila o rok studium literatury na Brownově univerzitě. Za tu dobu chce stihnout spoustu nových filmových projektů, na které dostala nabídky. "Emma si bere volno na další semestr z Brownu. Je zaplavena nabídkami na natáčení a k tomu vyjde řada filmů, kde se objeví. Myslí se, že je na čase zvolit si novou životní cestu," řekl nejmenovaný zdroj pro Dailymail.
Není tedy překvapením, že se objevily i spekulace, že herečka už se na školu nevrátí nikdy. Její mluvčí byl ale jiného názoru: "Má v plánu pokračovat ve studiu v lednu, aby dokončila poslední semestr před promocí. Brown je velmi tolerantní vzhledem k jejím filmovým závazkům."