Spřátelíš prosím?tadýýýý

Poslední díl Twilight: Film skončí jinak než kniha!

17. srpna 2012 v 11:52 | Miška |  Twilight saga:Breaking Dawn part 2
Twilight sága: Rozbřesk - 2. část

Film skončí jinak, než jak to vymyslela autorka knižní předlohy Stephenie Meyer. Potvrdil to představitel jedné z hlavních postav Robert Pattinson.
Fanoušci Twilight ságy, kteří si nechtějí zkazit překvapení, raději dál nečtěte, a počkejte si až na listopad, kdy se závěrečný díl ságy Twilight dostane do kin. Závěr posledního filmu ságy Twilight se totiž bude lišit od toho v knize spisovatelky Stephenie Meyer!
"Když jsem poprvé četl scénář a dostal jsem se k té pasáži, řekl jsem si, 'Co?' a vrátil jsem se v čtení o stranu dozadu," potvrdil v rozhovoru pro Entertainment Weekly představitel jedné z hlavních postav, Robert Pattinson.
Fanoušky upírské ságy, kteří četli knihu, prý čeká několik překvapení, a dokonce mohou být některými změnami šokováni.
Podle Pattinsona, který hraje ve filmové sérii upíra Edwarda Cullena, by však měli být všichni spokojeni, protože se každému dostane spravedlnosti. Pro změnu závěru se rozhodla sama spisovatelka spolu se scénáristkou Melissou Rosenberg.
Romány ságy Twilight, podle kterých vznikaly filmy, byly čtyři, zatímco filmových zpracování bude dohromady pět. Tvůrci snímků se totiž rozhodli poslední knihu rozdělit do dvou filmů.
V tom prvním bojovala Bella ještě jako člověk o život, dokud nosila pod srdcem lidsko-upírské dítě, jehož otcem je její životní láska - Edward. Druhý film bude mapovat první měsíce Belly jako novorozené upírky a přípravy její nové rodiny na boj s upírským klanem Volturiových, aby zachránili její dceru Renesmee.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama