Spřátelíš prosím?tadýýýý

Červenec 2012


Věděli jste to? Robert Pattinson chtěl Kristen Stewart před nevěrou požádat o ruku

31. července 2012 v 19:14 | Miška |  Kristen Stewart
Kristen může na svatbu s Pattinsonem zapomenout! Robert s ní nechce ani mluvit.

Podle posledních informací deníku Mirror měla být žádost o ruku Kristen Stewart (22) otázkou pár týdnů. Zamilovaný Robert Pattinson (26) si s hereckou kolegyní z Twilight ságy maloval růžovou budoucnost, když přišla nečekaná ledová sprcha v podobě její nevěry s režisérem Rupertem Sandersem (41). Herec chtěl údajně ještě během léta před Kristen romanticky pokleknout a navléknout jí prsten, který by symbolizoval jejich spojení. Dnes je všechno jinak a z domu, kde oba milenci bydleli, stěhováci odvážejí Robertovy věci.
"Robert doufal, že si vezme Kristen a už připravoval všechny náležitosti, než jej podvedla. Koupil také dům v Los Angeles a věřil, že tam s ní zůstane na dlouho," sdělil zdroj z hercova okolí.
Přestože se Kristen Robertovi v jednom kuse omlouvá, a to dokonce i veřejně, Pattinson je neoblomný. Definitivní rozchod sice nepotvrdil a ještě minulý týden říkal, že není stoprocentně rozhodnutý, zda Stewart nedá druhou šanci, okolnosti tomu však příliš nenasvědčují. Dvojice spolu prý komunikuje pouze prostřednictvím textových zpráv.

Totálně jsi mě ponížila, řekl Robert Pattinson nevěrné Kristen Stewart a odstěhoval se z jejich domu

31. července 2012 v 19:12 | Miška |  Kristen Stewart
Robert Pattinson opustil společné hnízdečko s Kristen Stewart v Los Angeles.

Kristen Stewart (22) z nevěry s režisérem Rupertem Sandersem (41) rozhodně nevyjde hladce. Veřejné omluvy, kajícné chování a sliby, že už se to nikdy nebude opakovat, na zlomené srdce Roberta Pattinsona (26) nejspíš nestačí. Podle posledních informací Robert již opustit jejich společný dům v Los Angeles a odstěhoval se neznámo kam.
"Robert je zdrcen a hluboce raněn. Mluvili spolu po telefonu a řekl, že ho totálně ponížila. Veškerá důvěra je pryč," uvedl zdroj blízký herci z Twilight ságy. Pattinson prý také nemohl uvěřit svým uším, když mu Kristen řekla, že šlo jen o jednorázový flirt.
Zatím není jasné, kdy se herec o aféře své partnerky s ženatým režisérem a otcem dvou malých dětí dozvěděl. Sám však prý chtěl, aby se Kristen veřejně omluvila, a ta souhlasila.
"Robert chtěl, aby se svět dozvěděl, že on neudělal nic špatného a že Kristen z něj udělala veřejně hlupáka. Ještě pořád nemůže pochopit, proč ho podváděla. Ona ho prosí o další šanci, ale Robert se ještě nerozhodl," dodal zdroj.

Promluvíme si jako chlap s chlapem! Vzkazuje upír Pattinson milenci své Kristen

28. července 2012 v 19:05 | Miška |  Kristen Stewart
Robert Pattinson si chce promluvit s Rupertem Sandersem o aférce s Kristen Stewart.

Robert Pattinson (26) má bezpochyby zlomené srdce z románku své partnerky Kristen Stewart (22) se ženatým režisérem Rupertem Sandersem (41). S Kristen mluvit odmítá, místo toho si chce promluvit jako chlap s chlapem s milencem své přítelkyně.

"Rob si chce mluvit s Rupertem jako chlap s chlapem a zjistit tak, co přesně se stalo mezi ním a Kristen," řekl zdroj z blízkého okolí. Herec se chce dopátrat více o románku své přítelkyně s ženatým režisérem, v první řadě jestli šlo o jednorázovou záležitost, nebo spolu chodili za jeho zády už delší dobu.

"Kristen nevěrou zradila jeho důvěru a on si nemůže být jistý, jestli mu řekne pravdu o mileneckém románku s Rupertem. Rupert se snaží zachránit vztah se ženou a rodinou a tak si Rob myslí, že nemá co ztratit a bude k němu upřímný," pokračuje zdroj.
Mezitím Kristen prosí ublíženého partnera o další šanci, ale Robert se zatím nerozhodl. Herečka vydala omluvné prohlášení: "Upřímně se omlouvám za bolest a ponížení, které jsem způsobila. Tato momentální indiskrétnost ohrozila ten nejdůležitější aspekt v mém životě, osobu, kterou miluji a respektuji, Roberta. Miluji ho, miluji ho, mrzí mě to."

Upír Pattinson si sbalil kufry! Kristen Stewart ho prosí o druhou šanci

28. července 2012 v 19:04 | Miška |  Kristen Stewart
Robert Pattinson sbalil kufry a odstěhoval se od partnerky a herecké kolegyně ze Stmívání Kristen Stewart

Zdá se, že jednorázový flirt se herečce Kristen Stewart (22) opravdu nevyplatil. Její současný přítel Robert Pattinson (26) totiž nevěru jen těžko zvládá a váha, zda má dát krásce druhou šanci. Kristen ho prý naprosto ponížila, a tak se od ní odstěhoval.

Herec Robert Pattinson nemohl uvěřit tomu, že by jeho krásná přítelkyně byla schopná něčeho takového, jako je nevěra. Jeho rodiče jsou spolu už pěknou řádku let a Robert věří na opravdovou lásku. Kristen mu ale opravdu zlomila srdce. Herečka se totiž k úletu se ženatým režisérem Rupertem Sandersem přiznala.

Veřejné omluvy a uplakané oči na herce ale neplatí. Robert Pattinson si totiž sbalil kufry a od Kristen se odstěhoval. V jejich luxusním sídle v LA tak zůstala herečka sama a čeká, zda dostane druhou šanci. Robert se totiž nechal slyšet, že ho herečka úplně ponížila a váhá, jestli vztah ukončí nebo ne. "Všechna důvěra je pryč," řekl Pattinson.

Kristen Stewart a režisér Rupert Sanders se veřejně omluvili partnerům za nevěru

26. července 2012 v 18:12 | Miška |  Kristen Stewart
Kristen Stewart a Rupert Sanders způsobili svým milostným románkem mnoha lidem velké trápení.

Pár okamžiků touhy výměnou za rozpad rodiny a dalšího slibně se vyvíjejícího vztahu? Režisér Rupert Sanders (41) a herečka Kristen Stewart (22) neovládli vzájemnou přitažlivost a začali si spolu milostný románek i přesto, že Sanders má doma krásnou manželku a dvě malé děti a Kristen si buduje vztah se svým hereckým kolegou Robertem Pattinsonem (26). Oba nyní vyšli s pravdou ven a vše přiznali. Jejich omluvy neberou konce, budou ale stačit?
Sanders si s mladou herečkou začal nejspíš po natáčení snímku Sněhurka a lovec, který byl pod jeho režijní taktovkou. Paradoxní je, že jeho manželka Liberty Ross ve filmu hrála matku Kristen Stewart, a tak stála u samotného zrodu milostné aféry. Ani přítomnost režisérovy ženy tak nezabránila jiskření, které mezi Sandersem a Stewart propuklo.
Oba nevěrníci se nyní kají a svým partnerům se již omluvili. Kristen Stewart pro magazín People uvedla: "Hluboce se omlouvám za bolest a problémy, které jsem způsobila svým blízkým a každému, koho se to týkalo. Touto chvilkovou netaktností je ohrožena nejdůležitější věc v mém životě. Osoba, kterou nejvíc miluji a respektuji, je Rob. Miluji ho, miluji ho, moc se omlouvám." Robert Pattinson se k celé události zatím nevyjádřil. Podle svých známých je stále v šoku.
Podobně si sypal popel na hlavu i jedenačtyřicetiletý režisér: "Jsem naprosto zoufalý z bolesti, kterou jsem způsobil své rodině. Moje krásná žena a děti jsou vše, co na tomto světě mám. Miluji je celým svým srdcem. Modlím se, abychom se přes to společně dostali."

Kristen Stewart podvedla Roberta Pattinsona s ženatým režisérem

25. července 2012 v 19:43 | Miška |  Kristen Stewart
Fotografie na obálce magazínu US Weekly, kdy se herečka objímá s režisérem.

Možná jsou herci slavnější, ale i oni stále musejí poslouchat na slovo své režiséry. Dominantní muži za kamerou jsou tak pro herečky často přitažlivější. A kouzlu moci podlehla také herečka Kristen Stewart (22), když neodolala svádění režiséra Ruperta Sanderse a podvedla svého přítele Roberta Pattinsona (26). S ním přitom hraje ústřední mileneckou dvojici ve filmové sáze Twilight.
O nevěře Stewart píší magazíny People a Us Weekly jen dva dny poté, co se s Pattinsonem jako ideální milenecký pár objevili společně na předávání cen Teen Choice Awards.
Us Weekly přitom přináší fotografii Kristen po boku režiséra Ruperta, která nasvědčuje tomu, že si byli skutečně bližší než jako kamarádi.
"Kristen je z toho naprosto zdrcená. Byla to chyba a naprostý poklesek v úsudku," píše o Stewart magazín People. Mluvčí všech členů milostného trojúhelníku se odmítli k tomuto tématu vyjádřit. Nechtěli jej ani potvrdit, ani popřít.
Režisér Sanders je ženatý s modelkou Liberty Ross, mají společně dvě malé děti - Skylu a Tennysona.


Promo fotky Breaking Dawn part 2 CULLENOVI

15. července 2012 v 19:47 | Miška |  Twilight saga:Breaking Dawn part 2

CARLISLE


ESME


ALICE


JASPER


ROSALIE


EMMETT


Promo fotky Breaking Dawn part 2

14. července 2012 v 20:58 | Miška |  Twilight saga:Breaking Dawn part 2

CARMEN (DENALI)


ELEAZAR (DENALI)


TANYA (DENALI)


KATE (DENALI)


IRINA (DENALI)


STEFAN (RUMUNSKÁ SMEČKA)


VLADIMIR (RUMUNSKÁ SMEČKA)


LIAM (IRSKÁ SMEČKA)


MAGGIE (IRSKÁ SMEČKA)


SIOBHAN (IRSKÁ SMEČKA)


SENNA (AMAZONSKÁ SMEČKA)


ZAFRINA (AMAZONSKÁ SMEČKA)


AMUN (EGYPTSKÁ SMEČKA)


KEBI (EGYPTSKÁ SMEČKA)


BENJAMIN (EGYPTSKÁ SMEČKA)


TIA (EGYPTSKÁ SMEČKA)


GARRETT (NOMÁD)