Spřátelíš prosím?tadýýýý

Září 2011


Neodolatelná Kristen Stewart: To je ale sexy upírka!

26. září 2011 v 17:30 | Miška |  Kristen Stewart
Kristen Stewart
Kristen Stewart

Kráska s uhrančivým pohledem nezkrotné dračice vypadá na obálce módního časopisu velmi přitažlivě. Hvězda upírské ságy Twilight, ve která exceluje coby Bella Swan, patří k nejkrásnějším světovým herečkám.
Pánové ale mají smůlu, protože randí se svým upírským kolegou a fešákem Robertem Pattinsonem. Ten se nedávno nechal slyšet, že už se moc těší, až se o něj a Kristen přestane zajímat bulvár. Sympatický pár si totiž velmi střeží své soukromí, ale kvůli natáčení upírských filmů je pod neustálým dohledem novinářů.


"Je to prostě velmi traumatizující. Až tohle všechno skončí, média ztratí zájem. Nebudou nás mít pod drobnohledem. Už se o nás nebude psát. Nebude se to hodit do titulků. Nic víc se k tomu asi dodat nedá. Je dost zvláštní, být součástí něčeho, co se vám vlastně moc nelíbí," prohlásil nečekaně v jednom z rozhovorů.
Jednadvacetiletá Kristen Stewart se s pozorností fotografů vypořádává zatím mnohem lépe.
Pozornost médií krásné herečce přináší mnohem víc lukrativních nabídek. Kristen Stewart se letos zaskvěla v životopisném filmu The Runways, ve kterém si zahrála rockeru Joan Jett. Kromě upírských filmů si zahrála také ve snímcích Útěk do divočiny, Úkryt či komedii Na území žen.
Exclusive: Trailer Preview

10. září 2011 v 15:20 | Miška |  Twilight saga:Breaking Dawn part 1
13.9. BY SE MĚL UKÁZAT NOVÝ TRAILER K ROZBŘESKU TADY JE MALÁ OCHUTNÁVKA UŽ SE MOC TĚŠIM
Marcus Foster - I Was Broken

5. září 2011 v 16:37 | Miška |  Kristen Stewart
To to video jsem sem dala kvůli tomu,že je v něm Kristen moc ji to v něm sluší.