Spřátelíš prosím?tadýýýý

Srpen 2011

Emma Watson si našla přítele! Je to herecký kolega

28. srpna 2011 v 18:18 | Miška |  Emma Watson
Herečka Emma Watson už není sama
Herečka Emma Watson už není sama

Ještě nedávno si představitelka Hermiony ze slavné filmové série Harry Potter, Emma Watson (21), stěžovala, že nemůže najít toho pravého chlapa. Nyní je všechno úplně jinak.
Herecká hvězda rozdává úsměvy na všechny strany - a důvod? Konečně se zamilovala! Šťastlivcem je její herecký kolega Johnny Simmons (24), se kterým se seznámila při natáčení nového snímku, jehož konečný název ještě není znám.
Do kin by však měl jít příští rok. Podle amerického magazínu Us Weekly byl mladý pár spatřen v jedné z kalifornských restaurací při vášnivém objímání a líbání.
POMOC!!!! prosím

18. srpna 2011 v 17:48 | Miška
Ahojky vsem doufam ze si uzivate prazdniny potrebovala bych pomoc nevim s kym desing jestli s Kristen Stewart,Emmou Watson nebo s Twilight ságou Breaking Dawn poradte prosim budu rada za kazdy napad moc vam predem dekuji.

KRÁSNÝ KONEC PRÁZDNIN


Kristen Stewart: Svatba s Edwardem byla moje první

14. srpna 2011 v 16:13 | Miška |  Kristen Stewart
Fanoušci ságy Twilight se nemohou dočkat svatby Belly a Edwarda. Představitelka Belly, Kristen Stewart, přiznala, že je to její první svatba vůbec.

Kolem filmu Twilight: Breaking Dawn část 1. a hlavně svatební scény je mnoho nejasností. Tvůrci se totiž snaží informace před médii utajit, aby nepronikly na veřejnost a diváci byli maximálně překvapení. Kristen ovšem prozradila, že natáčení scény se svatbou bylo velice zajímavé a zábavné. Magazinu W řekla: "Tohle byla moje první svatba. Bylo to šílené. Zvláštní." Dále odhalila, že kolem svatebních šatů byl velký povyk. Údajně si šaty vyzkoušela a pak je návrháři upravili, měnili, dále upravovali, znova pozměnili a po dlouhé době upravování je znovu upravili. A pak už byly hotové.

Výběr svatebních šatů ovšem nebylo jediné, nad čím byl velký povyk. Uvedla, že pro ni byl celý film velice dramatický. "Vždyť v tomhle se v tomhle díle provdám, porodím dítě, které bude růst nesmírně rychle, což nám dělá všem mnoho starostí. Navíc se naposledy rozloučím s mým otcem, teda aspoň tím filmovým." Všechno ty scény byly údajně ohromné.

Herečka na sebe prozradila, že měla problém se od Belly odloučit. "Znáte to, nějak ten konec očekáváte a přemýšlíte, jak se budete v tom momentě cítit." Vzpomíná si však, že ten pocit nastal až úplně na konci, až když se svatba proměnila na vzpomínku. Štáb potřeboval natočit poslední scénu v Panenských ostrovech. Jednalo se o scénu s líbánkami. "To byla moje poslední scéna. Po tom jsem si mohla konečně oddychnout."

Film Twilight sága:Breaking Dawn část 1. bude mít v České republice premiéru 17. listopadu tohoto roku.

Křehká Bella ze Stmívání bourala!

13. srpna 2011 v 19:26 | Miška |  Kristen Stewart

Křehká Bella ze Stmívání bourala!

Kristen Stewart si nechala po nehodě auto odtáhnout, přestože jí jen trochu odstával nárazník. Jistota je jistota
Kristen Stewart si nechala po nehodě auto odtáhnout, přestože jí jen trochu odstával nárazník. Jistota je jistota
Kristen Stewart (21), Bella ze ságy Stmívání, si prožila krušné chvíle v hollywoodských ulicích se svým šedým Mini cooperem. Zezadu se do něj totiž opřel luxusní automobil značky Jaguar. Kristen po nehodě radši zavolala odtahovku.

Kristen byla z nehody vykolejená, ale rozhodně na cizí ženu neuplatňovala hvězdné manýry. Ani jako hvězda nevypadala, v obyčejném šedivém tričku a džínsech by jistě nikdo nehledal světoznámou herečku. Spíš vypadala jako by právě vyrazila na výlet z univerzitní koleje. Naštěstí ještě existují hvězdy, které si nemyslí, že jsou pupek světa.
Obě nabourané ženy se vyhly zbytečné hysterii a vše vyřešily v klidu. Majitelce nabouraného Jaguaru se dokonce povedlo vykouzlit na tváři úsměv, když si vyměňovaly informace nutné k vyplacení pojištění.
Kristen poté auto začala vyklízet, protože si nebyla jistá, zda by ji ještě dovezlo, a raději zavolala odtahovku. Ačkoliv nebyla nehoda vážná, Bella ze ságy o upírech Stmívání nenechala nic náhodě.


Kristen Stewart's Glamorous Makeover

13. srpna 2011 v 19:16 | Miška |  Kristen Stewart
Kristen nafotila krásné fotky pro americký magazin moc jí to sluší je k nepoznání.Také se rozpovídala o Rozbřesku v tomto videu uvidíte jen fotky