Spřátelíš prosím?tadýýýý

Červenec 2011


Twilight sága:Breaking Dawn part 1 clip

27. července 2011 v 20:04 | Miška |  Twilight saga:Breaking Dawn part 1

DALŠÍ KRÁÁÁSNÝ KLIP BOUHŽEL NE V MOC DOBRÉ KVALITĚ


Twilight sága:Breaking Dawn ukázka new

22. července 2011 v 12:07 | Miška |  Twilight saga:Breaking Dawn part 1

NOVÁ UKÁZKA KTERÁ NENÍ V MOC DOBRÉ KVALITĚ,ALE STOJÍ ZA TO


To je nádhera: Emma Watson alias Hermiona byla okouzlující na premiéře i afterpárty

11. července 2011 v 19:13 | Miška |  Emma Watson
Londýn má za sebou poslední premiéru filmu o Harrym Potterovi. V pořadí osmý film Harry Potter a relikvie smrti 2 znamená pro celý štáb konec jedné velké etapy. Na premiéře opět zářila okouzlující Emma Watson (21), která ve filmu ztvárnila kouzelnici Hermionu.
Mladá herečka byla v dlouhé róbě, ve které připomínala labutí královnu, naprosto okouzlující. Když scházela po schodech, které byly potaženy červeným kobercem, zářila. Davy fanoušků na ní nadšeně pokřikovaly a čekaly na vysněný podpis. Na afterpárty se Emma převlékla do třpytivých krátkých šatů a zářila do noci jako diamant.
Emmě bude postava Hermiony chybět. "Každý den jsem přišla do práce a byla jsem tím děvčetem v úžasném magickém světě. Spolu s ní jsem prošla veškerým tím dobrodružstvím. Teď je to velmi těžké," prozradila. Česká premiéra tohoto trháku u nás proběhne už 14. července.

Okouzlující Emma Watson.
Emma Watson

Rupert Grint, Emma Watson a Daniel Radcliffe.
Emma připomínala labutí královnu.
Představitelé na premiéře před obří obrazovkou.
Mladá herečka zdraví své fanoušky.
Představitelka Hermiony rozdává autogramy.
Na afterpárty se Emma převlékla do skvostných třpytivých šatů.
Jemně vyzdobené šaty působily fantasticky.

Harry Potter A Look Back

11. července 2011 v 18:45 | Miška |  Emma Watson
Podívejte se jak šel čas s Harry Potterem


Hermiona a Ron oplakávali Harryho Pottera: Premiéra filmu ve znamení slz

9. července 2011 v 21:46 | Miška |  Emma Watson

Emma Watson se na premiéře rozbrečela, do slz neměl daleko ani Rupert Grint

Včera 10:02Pláč se střídal se smíchem! Velké emoce přinesla premiéra posledního filmu o čaroději Harry Potterovi. Tisíce fanoušků ve čtvrtek nadšeně vítaly na Trafalgarském náměstí v Londýně hvězdy filmu Harry Potter a Relikvie smrti - část 2, které přicházely na světovou premiéru posledního snímku natočeného podle knih J.K. Rowling (45). Loučení s filmovou sérií přineslo slzy nejen mezi fanoušky, ale byly vidět i na tvářích Rowling a mladé herečky Emmy Watson (21). Do slz neměl daleko ani představitel filmového Rona, herec Rupert Grint (21). Jediný Daniel Radcliffe (21) se držel svého kouzelného úsměvu.
Nad Potterovými příznivci, kteří v mnoha případech čekali na náměstí i několik dní, se ale aspoň smilovala příroda. Po chladném a deštivém dni vysvitlo odpoledne nad středem Londýna slunce a vydrželo během celého několikahodinového ceremoniálu, který světovou premiéru provázel.
Premiérové promítání bylo podle tradice na náměstí Leicester Square, ale červený koberec se k němu tentokrát táhl až z nedalekého Trafalgarského náměstí. Zde také na pódiu předstupovaly před křičící nadšené fanoušky hvězdy filmu, které začínaly jako desetileté děti a s filmovou sérií dospěly - Daniel Radcliffe jako Harry Potter, Emma Watson, která hrála Hermionu Granger, a Rupert Grint, jenž dal filmovou podobu třetímu z trojice nerozlučných čarodějnických přátel, Ronu Weasleymu.
Emma Watson oblékla nádhernou stříbrno šedou róbu od návrháře Oscara De La Renty. S nadýchanou sukní měla Emma místy problémy, neustále si ji držella a zvedala, aby si po ní nešlapala. Radcliffe zvolil na premiéru šedivý oblek a Grint černý. Po slavnostním ceremoniálu se poté všichni převlékli na následnou afterparty. To už filmová Hermiona zvolila praktičtější model s kratší sukní od Burberry.
Filmová Hermiona měla co dělat s nadýchanou sukní
Kromě nich na červeném koberci procházela první liga britských herců, kteří ve filmu vystupovali - Robbie Coltrane, Ralph Fiennes, Alan Rickman, Michael Gambon, Julie Walters či Helena Bonham Carter.
Čtvrteční premiéra znamená konec éry, která přinesla slávu a bohatství dosud neznámé Rowling i filmovým představitelům jejích hrdinů. Její příběhy okouzlily dospělé a především děti, byly formativním zážitkem pro celou generaci mladých a mnohé z nich přiměly číst knihy.

1/16

Dosud se ve světě prodalo přes 400 milionů výtisků knih o Potterovi. Přeloženy byly do 69 jazyků včetně češtiny. První film ze série, Harry Potter a Kámen mudrců, měl premiéru v roce 2001; čtyři roky poté, co Rowlingová vydala stejnojmennou první knihu. Sedm filmů dosud na celém světě vydělalo 6,4 miliardy dolarů a přispělo k rozvoji britského filmu, protože producent David Heyman a Rowling trvali na tom, že půjde o britskou produkci. Poslední díl je zároveň prvním, který byla natočen také trojrozměrně.
Série se stala jedním z nejpopulárnějších projektů v historii filmu a tak není divu, že tíha loučení s celým dobrodružstvím dnes dolehla na hlavní herecké představitele, producenty Davida Heymana a Davida Barrona, režiséra Davida Yatese i autorku J.K. Rowling, kteří se na závěr sešli na pódiu na Trafalgarském náměstí a vzájemně si děkovali.
Emma Watson i J.K. Rowling se rozplakaly a nepomohlo jim ani žertování Ruperta Grinta, který prohlásil, že s potterovkami strávil "nejlepší polovinu svého života". Radcliffe zdůraznil, že za všechno v herecké kariéře vděčí právě Rowling.
Nejvíce plakaly spisovatelka J.K. Rowling a herečka Emma Watson
"Já přece už pláču," odpověděla Rowling, když fanoušci začali skandovat "děkujeme". "Já snad napíšu ještě jednu knihu," řekla v žertu. Již dříve ale v rozhovoru prohlásila, že nic takového nemá v úmyslu. "Zásadně nikdy neříkám nikdy, ale ne. I když Harry Potter je moje dítě, tak když budu chtít...," uvedla.
Připustila přitom, že neví, proč jsou její knihy tak úspěšné. "Kdybych to věděla, tak to zopakuju. Prostě udeřil blesk," dodala.
Rowling sice o Harrym už nepíše, ale jeho svět ještě úplně neopustila. V červnu spustila interaktivní webovou stránku s novým materiálem o Potterovi a oznámila, že se jeho příběhy budou vůbec poprvé prodávat v podobě elektronických knih.
Do britských a amerických kin půjde film 15. července. V České republice se bude promítat od 14. července. Daniel Radcliffe prohlásil, že Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 je s přehledem nejlepším filmem z celé série. Také první recenze v britských listech mají pro film hlavně chválu.