Spřátelíš prosím?tadýýýý

Duben 2011

Harry Potter and the Deathly Hallows - Part 2 Trailer 1

28. dubna 2011 v 16:43 | Miška |  Emma Watson

KONEČNĚ JE TU PRVNÍ TRAILER K HP A RELIKVIE SMRTI ČÁST 2 JSEM NADČENÁ AT JE FILM UŽ V KINĚ !!!!

Emma Watson váhá - herectví nebo studia na universitě?

25. dubna 2011 v 17:04 | Miška |  Emma Watson
Emma Watson. Foto:wordpress.com

Britská herečka Emma Watson, známá jako Hermiona ze série filmů o Harrym Potterovi, vyrostla z dětské herečky ve velkou filmovou hvězdu. Média i její četní fanoušci či fanynky bedlivě sledují, s kým chodí, jak se obléká, ale i co jí.

Už jenom cesta ke kadeřnici, kde si nechala zkrátit svoje dlouhé zlatohnědé kadeře, zaplnila titulky novin ve světě. Watson se spolu s dalšími hvězdami Danielem Radcliffem a Rupertem Grintem proslavila filmovým přepisem kouzelné knihy J.K. Rowlingové o Harry Pootterovi.

V záři reflektorů

Ve všech zfilmovaných verzích hrála pilnou, ale zároveň odvážnou kamarádku Harryho Pottera Hermionu Grangerovou. Stejně jako její postava je i ona studijní typ.

V roce 2009 se zapsala ke studiu literatury na Brownově univerzitě v americkém státě Rhode Island. Ale být filmovou hvězdou a zároveň studentkou prestižní univerzity je velmi náročné.

Herečka, která je vždy perfekcionistka, nedokáže podávat podprůměrný výkon. A proto couvla a studium přerušila, aby se mohla věnovat filmové kariéře.

Do školy se chce vrátit v září, poté, co pomůže s propagací posledního filmu: Harry Potter a Relikvie smrti 2.

Bude na Broadwayi?

Našla si ale čas i pro další roli ve filmu The Perks of Being a Wallflower, který se začne natáčet v květnu.

Chce si ale také stejně jako její kolega Daneil Radcliffe alias Harry Potter vyzkoušet účinkování na Broadwayi.

Bude zpívat a tančit v muzikálu How to Succeed in Business Without Really Trying. Přiznává, že ji velmi láká jít v jeho stopách.

"To je to, co jsem vždycky chtěla dělat," vysvětlila. "Představa, že budu mít živé publikum, mě skutečně hodně přitahuje. Myslím, že to musí být úžasná zkušenost." Dodala Emma Watson.

Emma Watson kvůli šikaně odešla ze školy

25. dubna 2011 v 17:00 | Miška |  Emma Watson

řidej svomentář

Herečka Emma Watson (21) byla obětí šikany! Zřejmě to byl hlavní důvod, proč britská herečka, známá svou rolí Hermiony z filmu Harry Potter, přerušila studia na vysoké škole.
|
Zahraniční zdroje tvrdí, že Emma Watson opouští Brown univerzitu, protože je obětí šikany. Spolužáci se jí prý neustále posmívali a dělali nemístné poznámky.
Emma totiž ve filmu o čaroději Harrym Potterovi hraje velmi chytrou studentku a kouzelnici Hermionu. Její hláška z filmu "Tři body pro Nebelvír!" se tak ozvala pokaždé, když Emma dobře odpověděla na nějakou otázku učiteli.
Emma si za filmy o Potterovi vydělala až 16 millionů dolarů. Do konce života by tak nemusela nic dělat a jen si užívat života. Spolužáci ji zřejmě závidí, proto není mezi ostatními v oblibě a na hodinách si z ní utahují. Emma si tak dává na nějaký čas od školy pauzu. Avšak odchod ze školy odůvodňuje tím, že se chce opět věnovat natáčením filmů.