Spřátelíš prosím?tadýýýý

Březen 2011


Emma Watson: S krátkými vlasy tváří Lancôme

16. března 2011 v 19:06 | Miška |  Emma Watson
Britská herečka Emma Watson, známá ze série filmů o Harrym Potterovi jako Herminona, nedávno hodně zkrátila vlasy. A zdá se, že jí změna účasu pomohla v kariéře! Stala se novou tváří kosmetické firmy Lancôme.
Mladá herečka Emma Watson dostává jednu pracovní nabídku za druhou co se týče filmů i modelingu. Tím, že se stala tváří kosmetické firmy značky Lancôme, se zařadila k Penélope Cruz, Julii Roberts a dalším celebritám, které už tuto značku propagovaly. Ve svých dvaceti letech je mezi nimi nejmladší.
V pondělí večer natáčela Watson první záběry reklamního šotu pro Lancôme ve známé Café de Flore v nóbl pařížské čtvrti Saint-Germain-des-Prés a podle francouzských webů byla "super sexy".

Lancôme je z ní nadšený

"Díky svému šarmu, své romantičnosti a své neuvěřitelné modernosti se Emma stala ikonou celé jedné generace. Firma Lancôme je velmi šťastna zahájením spolupráce s Emmou, která jí přináší dech svěžesti," vyslovil se prezident Lancôme International Youcef Nabi.
Podle pařížského listu Le Parisien by měl
být kontrakt Watson s Lancôme "závratný" podobně jako její příjmy za účinkování v Potterovi. Za sedmý díl potterovské ságy prý dostala 30 milionů dolarů (540 milionů korun).

Výsledky třízení affs

13. března 2011 v 16:21 | Miška
Nadále jsou moje Affs
EmmawatsonKaty LoveGood
Ashley Casualty


Nezapsali se a mažu

Je mi líto,že se tolik lidí nezapsalo,ale nedá se nic dělat,ale mrzí mě to.Ostatní jste mé affs nadále děkuju.

Emma Watson skutečné studium nezvládá

10. března 2011 v 18:38 | Miška |  Emma Watson
Když se herečka Emma Watson v roce 2009 dostala na prestižní Brownovu univerzitu na Rhode Islandu, dala to světu patřičně vědět. O jejím zápisu a studiu vyšlo nesčetně článků a výpovědí.
Ovšem po dvou letech představitelka čarodějky Hermiony přestala studium a herectví zároveň zvládat. Proto se rozhodla, že dá přednost filmování a studium dočasně přerušila.

"Jak víte, miluju Brownovu univerzitu a miluju studium víc než cokoli jiného, ale zrovna teď mám toho příliš mnoho, co musím zvládnout, být studentkou a splnit všechny své ostatní závazky začalo být prostě nemožné," uvedla k vysvětlení na svém webu Emma.

V USA přitom studovala anglofonní literaturu.

"Rozhodla jsem se dát si na čas trochu pauzu a dokončit práci na Harrym Potterovi (poslední věc mě čeká letos v létě) a zaměřit se na své další profesní a herecké projekty," dodala Watson.

Dvacetiletá britská hvězda se chce ale nejpozději za rok do školy vrátit.

"Dám si pauzu jen semestr či dva, diplom ale získám," dodala.