Spřátelíš prosím?tadýýýý

Leden 2011Hvězda ságy Twilight Kristen Stewartová prý nemá žádné soukromí

22. ledna 2011 v 20:43 | Miška |  Kristen Stewart

Kristen Stewartová, hlavní ženská hvězda filmové ságy Twilight, žije na dvacetiletou dívku poměrně netypický život. Od chvíle, kdy začala hrát roli Belly Swanové, posunula se do kategorie idolů mladé generace, která ji naprosto připravila o soukromí, posteskla si v rozhovoru pro únorové číslo časopisu Vogue.

Twilight sága: Nový měsíc
Twilight sága: Nový měsíc


Říká, že si nemůže ani zajít do nákupního střediska. A dost ji otravuje, že se nedostane ven tak často, jak by si přála. Nyní natáčí poslední dva filmy oblíbené upírské ságy a doufá, že diváci budou s výsledkem spokojeni.

Stejně jako s nadbytkem zájmu fanoušků se Stewartová prý musí vypořádat s nadbytkem peněz, které jí natáčení vyneslo. Přemýšlí, jak bohatství využít a časopisu Vogue se svěřila, že by bylo "úžasné" pomoci financovat takzvané domy na půl cesty pro ty, kdo potřebují tento druh podpory.

Pomoc lidem, kteří se vracejí do života

Označení "domy na půl cesty" se vžilo pro zařízení pro osoby, které chtějí zahájit proces znovuzapojení do společnosti - například po propuštění z vězení či odvykací kůry - zatímco stále vyžadují dohled a asistenci.

Filmová sága Twilight je adaptací nesmírně populárních románů Stephenie Meyerové. Jako první se v kinech objevil v roce 2005 film Stmívání. Po něm následovalo v listopadu 2009 pokračování s českým distribučním názvem Twilight sága: Nový měsíc; oba filmy dohromady vydělaly více než 1,1 miliardy dolarů. Třetí díl Twilight sága: Zatmění měl v kinech premiéru loni v létě. Na letošní rok je plánována Twilight sága: Rozbřesk: část 1. a druhá část závěrečného dílu se v kinech objeví v roce 2012.


Pozastaveno na dobu neurčitou

15. ledna 2011 v 19:28 | Miška

Ahojky affs moc se omlouvam,že se nevjenuju blogu,ale nemam vubec čas učení a učení tak se omlouvám,ale dal blog navstevujte rada si potom vse prectu mam vas vsechny ráda a nezapomente se zapsat do zapisu affs nerada bych o vas prisla.


Zápis pro Affs

1. ledna 2011 v 17:59 | Miška


Zápis affs:Přezdívku(Jméno)
                 Blog

Ahoj musím udělat new zápis affs,abych zjistila kdo chce být mojí affs a kdo ne tak se zapište mám vás všechny ráda,ale takle poznám kdo stojí o to být pořád moje affs a kdo ne.Zápis tu bude zatím do 5.2.2011.Tak se zapisujte