Spřátelíš prosím?tadýýýý

Prosinec 2010

Happy New year 2011

31. prosince 2010 v 19:36 | Miška

Ahojky všem bych vám chtěla popřát veselého Silvestra,ale hlavně hodně štěstí a zdraví do Nového roku 2011.
                                        Vaše Miška.

                                        


Emma Watson: Musíme přetáčet scény z Harryho Pottera

25. prosince 2010 v 18:11 | Miška |  Emma Watson
Emma Watson: Musíme přetáčet scény z Harryho Pottera
Daniel Radcliffe, Emma Watson a Rupert Grint téměř půl roku plnili bulvární zprávy svým skuhráním o tom, jak těžké je navždy se rozloučit s natáčením Harryho Pottera. A zřejmě je vyšší síly vyslyšely, protože musejí všichni na plac znova. Přetáčejí se všechny scény z budoucnosti. Emma Watson to teď prozradila na svém Facebooku.

"Ahoj lidi, už jste připravení na Vánoce? Jsou už za chvíli… Zkoušky mám za sebou a jsem zpět v Británii v těch patnácti centimetrech sněhu! Zrovna v Leavesden přetáčíme s Danem a Rupertem některé scény. Je to divný pocit být zpět!" napsala představitelka Hermiony.

A proč se vlastně přetáčí? Protože původně točili scény z budoucnosti ústřední hrdinové bez masek s tím, že je staršími učiní počítačové triky. Jenže to se nepodařilo. Takže Radcliffe, Grint a Watson musí na plac znova, tentokráte ale v profesionálním zestařujícím make-upu.

"Všichni tři se rozloučili s filmováním se slzami v očích, takže pro ně byly zprávy o přetáčení scén a návratu na plac velmi příznivé. Jejich šéfové ale tak nadšení nejsou. Musejí vytvořit v Leavesdenu znova nádraží King´s Cross, což je docela nákladné," dodal zdroj pro britský The Sun.

Omluva

25. prosince 2010 v 17:44 | Miška
Ahojky affs mokrat se omlouvam ze jsem tu dloho nebyla,ale mam spoustu prace Vanoce atd. doufam ze jste meli bohateho Jeziska a preji nadherne svatky a stastny Novy rok.

Moc se omlouváááááááám.

A jeste je tu na neurcito pozastaveno nemam ted na nic cas moc se omlouvam,ale dal navstevujte blog,piste komentiky rada si vse (az bude trochu casu) prectu.

Krááásný Silvestr


"Twilight"Mania

3. prosince 2010 v 17:58 | Miška |  Twilight sága:Eclipse