Spřátelíš prosím?tadýýýý

Červen 2010

Nový trailer Harry Potter a Relikvie smrti

30. června 2010 v 16:44 | irmulinka |  Emma Watson


CZ trailer(cz TITULKY)


Nové fotky

26. června 2010 v 19:33 | irmulinka |  Emma Watson
e
e
e

Dakota o Eclipse

23. června 2010 v 19:13 | irmulinka |  Dakota Fanning

The Wizarding World of Harry Potter Opening

23. června 2010 v 18:46 | irmulinka |  Emma Watson


                                     Dan,Rupert a další herci na přívítání světa Harryho Pottera

Zápis pro NEW Sb

14. června 2010 v 16:07 | Miška


1)TVOJE JMÉNO NEBO PŘEZDÍVKA
2)PROČ SE CHCEŠ STÁT MOJÍ AFFS
3)PROSÍM KRÁTKÝ KOMENTÁŘ K MÍM ČLANKŮM ASPOŃ 1 ZA TÝDEN

AHOJ SPŘÁTELÍM SE MOC RÁDA S KAŽDÝM MOC BYCH RÁDA POZNALA NOVÉ LIDI BUDU RÁDA,KDYŽ SE SPŘÁTELÍM S NĚKÝM KDO MÁ RÁD TWILIGHT SÁGU,ALE JE MI TO JEDNO, NEMUSÍŠ BÝT FANOUŠKEM .

DĚKUJU ZA SPŘÁTELENÍ


New Eclipse clip

9. června 2010 v 19:04 | irmulinka |  Twilight sága:Eclipse

New trailer Harry Potter a Relikvie smrti

9. června 2010 v 17:31 | irmulinka |  Emma Watson

NA YOUTUBE SE OBJEVIL NOVÝ TRAILER HARRYHO POTTRA A RELIKVIE SMRTI VYPADÁ VELMI NADĚJNĚ MRKNĚTE

Zatmění popis filmu

9. června 2010 v 17:02 | irmulinka |  Twilight sága:Eclipse

Popis filmu


Celý příběh pokračuje ve třetím díle trilogie s poetickým názvem Zatmění (Eclipse). V tomto díle se Bella dostává do střetu se svými vnitřními pocity. Zjišťuje, že nedokáže ze svého života odsunout Jacoba Blacka, se kterým v předchozím díle trávila tolik společného času. Jacob ji pomohl přestát těžké období Edwardova bolestného odchodu. Zároveň si uvědomuje, že Edward i Jacob nemohou být přáteli ze dvou důvodů.

Za prvé - jsou odvěcí nepřátelé a každý stojí na jiné straně barikády. Za druhé oba usilují o získání Belly. Musí se proto rozhodnout mezi ohněm (Jacobem) a ledem (Edwardem). Její srdce je zmatené a tápe. Nechce ublížit ani jednomu z nich, ale je si vědoma, že okamžik volby se blíží a svou lásku může dát pouze jednomu. Pod tíhou vědomí, že druhému zlomí srdce, tuto volbu stále odkládá...

a více se zaplétá do milostné sítě. Ačkoliv se zdá, že se vnitřně přiklání k volbě stát se upírkou, aby mohla po Edwardově boku kráčet věčností. Zjišťuje, že není připravena a děsí se kroku do neznáma. Ačkoliv si je naprosto jistá, že Edward bude vždy stát po jejím boku, děsí ji ztráta lidskosti, přátel a rodiny. Jacob cítí její vnitřní neklid a snaží se přimět Bellu, aby se nevzdávala své duše kvůli upírovi.

Nabízí jí život se vším co k němu patří. Odvolává se na bolest, kterou upíři způsobili jeho kmeni. Vlastně díky nim musí po nocích pobíhat a střežit pomyslnou hranici jako vlk. Cítí k Belle víc než jen přátelství a bojuje s představou, že ji již nikdy nespatří živou a takovou jakou ji zná nyní. Jeho láska k Belle ho trápí víc než je schopen si připustit. Edward však vidí do jeho mysli a ví, jaké nebezpečí znamená přátelství Belly s Jacobem Blackem...

Na rozdíl od Jacoba však miluje Bellu nesobecky a nechává tak věcem volný průběh. Navzdory rivalitě jsou nakonec oba nuceni bojovat na stejné straně proti armádě novorozených žíznivých upírů, které stvořila Victoria, pomstychtivá upírka směřující k jedinému cíli zabít Bellu a pomstít tak smrt svého druha.

O čem film je

9. června 2010 v 16:58 | irmulinka |  Twilight sága:New moon

Popis filmu

Isabella ,,Bella'' Swanová slaví své 18-té narozeniny s jejím přítelem Edwardem a jeho upíří rodinou. Zatímco rozbaluje své dárky se řízne o balící papír. Ačkoli Cullenovi nepijí lidskou krev, tak Jasper neodolá a zaútočí na Bellu. Edward ji sice v tu chvíli zachrání, ale v domění, že je s ním ve stálém nebezpečí se s ní rozchází a odchází i se svou rodinou z Forks. Bella má velké deprese a trpí. Snaží se utěšit a hodně času tráví s rodinným přítelem Jacobem Blackem. Jacob se jí snaží pomoci. Bella brzy zjišťuje že, když se dostane do nebezpečných situací, tak slyší Edwardův hlas.

Začne vyhledávat nebezpečí jako je třeba jízda na motorce. Mezi tím Jacob zjišťuje, že legendy jeho předků nejsou jen staré strašidelné rodinné historky. Jacob a jeho kamarádi z kmene Quileutů jsou opravdoví vlkodlaci, kteří se v blízkosti upíra ve vlkodlaka opravdu promění, aby mohli svůj kmen chránit. Bella tajemství Jakoba a jeho smečky však brzy odhalí. Vlkodlaci musí Bellu chránit před Viktorií, která se vrátila, aby pomstila svého druha Jamese, kterého zabil Edward.

Vlkodlaci zabijí Laurenta, který se snaží zaútočit na Bellu, ale Victorie opět uprchne. Jednou, když chce Bella opět slyšet Edwardův hlas, zkouší skočit z vysokého útesu do vody. Chytne ji však silný proud a začne se topit a toto uvidí i ve své vidině do budoucnosti Edwardova sestra Alice. Alice předpokládá, že je Bella mrtvá a spěchá do Forks. Co však ve své vidině neviděla byl Jacob, který Bellu zachránil.

Alice totiž nevidí ve svých vizích do budoucnosti vlkodlaky. Po příjezdu domů Bella zjistí, že je u nich Alice. Chce se vrátit zpět, Bella ji však přemlouvá, aby pár dnů zůstala. Alice zjišťuje, že Bella je na tom mnohem hůř než si myslela a ještě ke všemu se ji pokoušeli zabít Laurent s Victorií a kamarádí se s vlkodlaky. Při návštěvě Belly Jacob zvedne telefon a řekne dotyčnému, že Charlie je na pohřbu a zavěsí. Alice s Bellou zjišťují, že telefonát byl od Edwarda, který si myslí, že se Bella při skoku z útesu zabila a že míří přímo do Itálie, kde se chce nechat zabít nejmocnější (královskou) rodinou upírů Volturiovými. Bella s Alicí se okamžitě rozhodnou vydat se za ním, aby se ho pokusily zachránit…

The Volturi

8. června 2010 v 19:24 | irmulinka |  Volturi

e
Aro - umí přečíst všechny myšlenky a vzpomínky každého člověka (a upíra) kromě Belly. Vždy reprezentuje Volturiovy . Jeho slovo má největší moc. Jeho ženou je Sulpicia.

e
Caius - je zuřivý a ukrutný. Velmi rád užívá násilí a neohlíží se za eventuálními škodami. Je netrpělivý a nemá rád překvapení. Jeho ženou je Athenodora.
e
Marcus - poslední z velké trojky Volturiových. Před mnoha věky přišel o ženu Didyme. Moc se nezajímá o to, co se kolem něj děje. Také má zvláštní dar - dokáže vycítit vztahy mezi osobami (jak jsou silné apod.).

e
Jane mučí psychicky své oběti zrakem = její oběti trpí ukrutnou bolestí.
E
e
Alec může zneškodnit všechny v dosahu jeho zraku (nic necítí a nevnímají své okolí).
  • Alec a Jane - dvojčata obdařená speciálními schopnostmi.Na jejich schopnosti je odolná Bella a všichni, které chrání.
E
      
  • Demetri - stopař (vystopuje kohokoliv)

E
e
  • Heidi - vábí lidské oběti do podzemí k Volturiovým a ti se z nich nasytí.
  • Felix - v knize často vystupuje s Demetrim. Je velmi silný
  • Chelsea - manipuluje s lidskými vztahy (dokáže je oslabit, nebo posílit)
  • Renáta - chrání Ara před fyzickým napadením
  • Sulpicia - žena Ara. Žije s Athenodorou ve věži ve Volterre. Vychází jenom v speciálních případech.
  • Athenodora - žena Caiusa. Stéjně jako Sulpicia vychází jen v speciálních případech.
VOLTURI
Volturiovy už věky vládnou upíry po celém světě, a prosazují práva. Hlavně je zakázáno vyjevit lidem kdo jsou, dále je zakázáno masové zabíjení na jednom místě, tvoření armády upírů do války tzv. "lovecké teritoria" a proměna dětí v upíry (po proměně nemají nad sebou kontrolu).

E


               

                

                                         


Videa Eclipse

8. června 2010 v 18:29 | irmulinka |  Twilight sága:Eclipse

                                                                          VOLTURI


                                                              TV SPORT


Tv sport CZ

Videa New moon

8. června 2010 v 17:28 | irmulinka |  Twilight sága:New moon

                                                                 VOLTURI

VLKODLACI


             
                                                         Jacob Black                                                                 Trailer


Videa Ashley

8. června 2010 v 17:13 | irmulinka |  Ashley Tisdale
                                                     It´s Alright,It´s Ok
                                                                 HE SAID SHE SAID


CRANK It Up


Životopis Ashley

8. června 2010 v 17:04 | irmulinka |  Ashley Tisdale
Povolání: Herečka, zpěvačka, producentka
Věk: 24
Datum narození: 2. 07. 1985
Místo narození: West Deal, New Jersey, USA
Znamení: Rak   aktuální horoskop »
Výška: 160 cm

Životopis

Ashley Tisdale, celým jménem Ashley Michelle Tisdale se narodila 2.7.1985 ve West Deal, New Jersey. Je to úspěšná modelka, herečka a zpěvačka, která se narodila ve znamení raka. Žije ve Spojených státech amerických.

Ashley Tisdale se poprvé objevila na televizní obrazovce v několika epizodách různých seriálů např.: Smart Guy, 7th Heaven, Grounded for Life, Boston Public, Strong Medicine, Charmed a Beverly Hills, 90210. Zazářila v seriálu The suite life of Zack and Cody jako chůva Maddie Fitzpatrick hlavních postav.Měla také malou roli ve filmu Donnie Darko v roce 2001. Poté se Ashley Tisdale stala známou. Nejvíc ji proslavila role namyšlené a rozmazlené barbie Sharpay Evans v televizním filmu High School Musical ,High School Musical 2,High school musical 3 - Senior Year.Ale nezůstává jen u HSM. Kromě dabování pro Disney má i jiné filmové projekty jako They came from upstairs nebo Picture this!

Kromě herectví se věnuje také hudbě. Už ve dvanácti letech zpívala pro prezidenta USA Billa Clintona. Své první sólové album Headstrong vydala 6.2.2007. Její neznámější písničky jsou Not like that, He said she said a Suddenly. Její nové album se jmenuje Guitly Pleasure můžeme na něm najít písně Overrated,It´s alright ,It´s ok,acting out, Delete you a mnoho dalších. Ashley má nového přítele který se jmenuje Scot a je to hudební producent, možná že se stane Ashleynim producentem, kdo ví.

Rodiče: Lisa Tisdale a Mike Tisdale
Sourozenci: starší sestra Jeniffer Tisdale.
Nejlepší Přátele:Vanessa Hudgens, Miley Cyrus, Zac Efron a mnoho dalších.

Životopis Dakoty

8. června 2010 v 16:56 | irmulinka |  Dakota Fanning
d
Povolání: Herečka
Věk: 16
Datum narození: 23.2.1994
Místo narození: Conyers, Georgia, USA
Znamení: Ryby  
Výška: 161 cm

Životopis

Dakota Fanning se narodila 23. února 1994 v Gorgii (USA). Má skandinávský původ. Naučila se číst ve dvou letech. Hereckou kariéru odstartovala v pěti letech reklamou na prací prášek. V současnosti je zřejmě nejobsazovanější a nejtalentovanější dětská herečka. Za jeden ze svých prvních filmů Jmenuji se Sam byla v sedmi letech nominována jako vůbec nejmladší herečka v historii na Screen Actors Guild Award.

Proroci odhadují, že nebude trvat moc dlouho, než získá první nominaci na Oscara - a cenu samotnou. Když si přišla na pódium pro cenu, byl mikrofon tak vysoko, že na něj samozřejmě nedosáhla. Cenu jí tehdy předával Orlando Bloom, a tak jí pomohl: celou dobu její děkovné řeči ji držel. Možná naschvál Dakota Fanning svůj proslov velmi natáhla...

Její mladší sestra Elle je taky herečka. Hrála mladší "verzi" Dakoty v Jmenuji se Sam nebo v Dveřích v podlaze. Dakota Fanning sbírá panenky a má domácí vzdělání. Její nejoblíbenější film je Jih proti Severu. Z hereček nejvíce obdivuje Meryl Streep a Hilary Swank. Vidět jste ji mohli vidět například ve filmech Válka světů, Hra na schovávanou, Muž v ohni, V pasti, seriálu Unesení a
mnoha dalších

Emma Watson tváří značky Burberry

8. června 2010 v 16:46 | irmulinka |  Emma Watson
Emma Watson

Emma Watson

Emma Watson

Emma Watson

Emma Watson

Emma Watson

EMMA WATSON SE STALA TVÁŘÍ NOVÉ KOLEKCE BURBERRY A NE JEN ONA ALE I JEJÍ BRATR ALEX WATSON,KTERÝ JE HNED VEDLE NÍ viz. OBRÁZEK

Fotky Emmičky

8. června 2010 v 16:34 | irmulinka |  Emma Watson

Emma WatsonEmma Watson
EW
Emma Watson
Emma Watson
Emma Watson
Emma Watson
Emma Watson
Emma Watson
Emma Watson
Emma Watson
Emma Watson
Emma Watson
Emma Watson
Emma Watson
Emma Watson

Životopis

8. června 2010 v 16:15 Emma Watson
Emma Watson
Povolání: Herečka
Věk: 20
Datum narození:15.4. 1990
Místo narození:Paříž,Francie
Znamení: Beran
Výška: 168cm

Životopis

Emma Charlotte Duerre se narodila rodičům Jacqueline a Chrisovi (oba právníci) v Paříži 15. dubna 1990. Když jí bylo pět let, rodiče se rozvedli a Emma se i se svým mladším bratrem Alexem (nar. 1993) přestěhovala do Oxfordshire, kde žijí s jejich matkou. Emma má tři nevlastní sourozence - od rozvodu dodnes žije Emmin otec s ženou, se kterou má tři děti - dvojčata dcery Ninu a Lucy (nar. 17.9.2004) a syna Tobyho (nar.2003). Jelikož Emma do pěti let vyrůstala ve Francii, tak kromě angličtiny mluví plynně francouzsky.

V 7 letech Emma vyhrála svou první cenu ve školní recitační soutěži. Bylo jí právě 9 let, když muž z castingové agentury cestoval po všemožných školách v Anglii a hledal talentované děti pro konkurs do prvního filmu o Harrym, Ronovi a Hemioně. Emma si vzpomíná, že do toho šla (na konkurs) kvůli svým kamarádům a také proto, že si myslela, že by to mohla být zábava... Poté, co producent vybral herce do dvojice Rona a Harryho, byla Emma zavolána do kanceláře produkce spolu s Rubertem Grintem, kde jim oboum bylo sděleno, že vyhráli role Hermiony a Rona.

V deseti letech tedy Emma začala točit svůj první film v roli Hermiony Grangerové ve filmu Harry Potter a Kámen mudrců - první část série filmů o Harrym Potterovi. Celá série byla natočena podle velmi populárních knih J.K. Rowlingové dosud Emmu nepoznala, zatím si jen povídali po telefonu. I tak ale zjistila, že se Emma skvěle hodí ke ztvárnění její postavy Hermiony Grangerové...

V den, kdy do kin vešel Harry Potter a Tajemná komnata bylo zlomeno již mnoho rekordů a Emmino vystupování ve filmu mělo ohlas po celém světě.
Dodnes Emma pracuje na sérii o Harry Potterovi a nyní ve věku 18 let má velký úspěch s filmy Harry Potter a Tajemná komnata , Harry Potter a Vězeň z Azkabanu, Harry Potter a Ohnivý pohár, Harry Potter a Fénixův řád. V těchto dnech se již natáčí 6. díl série o Harrym Potterovi a to Harry Potter a princ dvojí krve. Emma Watson již také podepsala smlouvu s Warner brothers na roli Hermiony v poslední části "potterovské" série - Harry Potter a Relikvie smrti.

V roce 2007 také Emma ztvárnila roli Pauline Fossil v televizní adaptaci románu Heidi Thomas Ballet Shoes.

Ve svém volném čase Emma sportuje (hraje pozemní hokej, házenou...). Zajímá se o umění (chlubí se tím, že má ve filmovém ateliéru tu nejbarevnější a nejlépe zkrášlenou skříňku na oblečení). Mezi její oblíbené aktivity také patří cestování, tanec (street jazz, hip hop, salsa a také klasické tance, které si mohla vyzkoušet i před kamerou u příležitosti plesu v Harry Potter a Ohnivý pohár) a zpěv. Miluje navštěvování přátel. Ráda se baví jako normální teenager, což je také jeden z důvodů, proč Emma tolik působí na lidi po celém světě.

Volturi new foto

8. června 2010 v 16:06 | irmulinka |  Volturi
E
                               
E
                                                                       JANE
E
                                                                   ALEC
        
E
                                                                   DEMETRI